Výsledky I. ročníku závodu Předbojský Triatlon 2010
Benjamínky 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 500 m
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Kotěšovcová Pavla | Tri Ski Horní Počernice | 2000 | 00:10:17 |
2 | Uxová Aneta | TT Loko Beroun | 2000 | 00:11:04 |
3 | Chaloupková Hana | Exit Team Kamenice | 2002 | 00:11:32 |
Benjamínci 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 500 m
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Banszel Vojtěch | SK Slavia Praha | 2001 | 00:09:34 |
2 | Uxa Lukáš | TT Loko Beroun | 2003 | 00:11:53 |
3 | Chaloupka Viktor | Exit Team Kamenice | 2003 | 00:13:44 |
Mladší žačky 12 - 13 let
Plavání 200 m * Cyklistika 8 km * Běh 1 km
tohoto ročníku se nezúčastnila žádná mladší žačka
Mladší žáci 12 - 13 let
Plavání 200 m * Cyklistika 8 km * Běh 1 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Pevner Tomáš | Huzová | 1997 | 00:29:10 |
2 | Olša František | Tri Ski Horní Počernice | 1998 | 00:35:13 |
3 | - - - |
Starší žačky 14 - 15 let
Plavání 400 m * Cyklistika 10 km * Běh 2,5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Moravcová Nikola | SK Slavia Praha | 1996 | 00:41:27 |
2 | Kotěšovcová Anna | Tri Ski Horní Počernice | 1996 | 00:41:46 |
3 | Vachulková Štěpánka | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 1996 | 00:43:58 |
Starší žáci 14 - 15 let
Plavání 400 m * Cyklistika 10 km * Běh 2,5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Sommer Vojtěch | SK Slavia Praha | 1996 | 00:37:36 |
2 | Dračka Stanislav | SK Slavia Praha | 1996 | 00:38:11 |
3 | Houra Tomáš | SK Slavia Praha | 1996 | 00:39:11 |
Dorostenky 16 - 17 let
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Skuhrová Tereza | OT SK Sportprestiž | 1994 | 01:22:24 |
2 | Vachulková Petra | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 1993 | 01:25:45 |
3 | Roubalová Markéta | Atletika Tábor | 1994 | 01:29:27 |
Dorostenci 16 - 17 let, Juniorky a Junioři 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
zástupci těchto kategorií se I. ročníku nezúčastnili
Ženy 20 let a více
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Šimáková Jitka | Hisport Team | 1986 | 01:16:25 |
2 | Fanturová Lenka | VSK FTVS Praha | 1978 | 01:21:04 |
3 | Hájková Lucie | Hisport Team | 1986 | 01:24:18 |
Muži 20 - 29 let
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Řenč Tomáš | SK Slavia Praha | 1990 | 01:08:38 |
2 | Martínek Tomáš | Triexpert Team | 1982 | 01:08:54 |
3 | Vojtěch Jonáš | Hisport Team | 1989 | 01:09:01 |
Muži 30 - 39 let
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Brynda Jarda | Labe Tri Club | 1977 | 01:07:54 |
2 | Novotný Jan | Hisport Team | 1978 | 01:14:24 |
3 | Kroupa Štěpán | Hisport Team | 1975 | 01:16:52 |
Muži 40 let a více
Plavání 750 m * Cyklistika 25 km * Běh 5 km
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Bulava František | TT Loko Beroun | 1066 | 01:16:44 |
2 | Jelínek Martin | Iron Stars Beroun | 1969 | 01:16:58 |
3 | Pekárek Milan | TSK Praha | 1965 | 01:17:40 |