Výsledky IV. ročníku závodu Předbojský Triatlon 2013 budou doplněny po oficiálním vyhlášení
Mrňousky do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Mrňousci do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Benjamínky 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 0,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Mišoňová Veronika | Sokol Veltěž | 2004 | 00:10:32,0 |
2 | Šedivá Emma | Zdiby | 2004 | 00:10:35,0 |
3 | Stašková Sára | AC TEPO Kladno | 2003 | 00:11:15,0 |
Benjamínci 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 0,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Planeta Daniel | Dexter BSK Racing | 2003 | 00:10:15,0 |
2 | Soběslavský David | Předboj | 2002 | 00:10:17,0 |
3 | Vyšínský Adam | AK Neratovice | 2003 | 00:11:27,0 |
Mladší žačky 12 - 13 let
Plavání 150 m * Cyklistika 8 km * Běh 1,2 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Mišoňová Magdaléna | Sokol Veltěž | 2001 | 00:29:05,0 |
2 | --- | |||
3 | --- |
Mladší žáci 12 - 13 let
Plavání 150 m * Cyklistika 8 km * Běh 1,2 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Stříhavka Jindřich | Triklub Choceň | 2000 | 00:22:51,0 |
2 | Bedrník Matěj | Sokol Veltěž | 2000 | 00:23:41,0 |
3 | Banszel Vojtěch | SK Slavia Praha | 2001 | 00:25:36,0 |
Starší žačky 14 - 15 let
Plavání 300 m * Cyklistika 8 km * Běh 2,4 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Starší žáci 14 - 15 let
Plavání 300 m * Cyklistika 8 km * Běh 2,4 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Stádník Jakub | Sencor Team | 1998 | 00:33:31,0 |
2 | --- | |||
3 | --- |
Dorostenky 16 - 17 let
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Dorostenci 16 - 17 let
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Dragoun Michal | Mladá Boleslav | 1996 | 01:36:37.55 |
2 | ||||
3 |
Juniorky 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Junioři 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Pallavicini Daniel | SK OMT Pardubice | 1994 | 01:32:04,49 |
2 | Novák Michal | 1994 | 01:35:10,91 | |
3 | Šňupárek Vašek | 1995 | 01:37:15,14 |
Ženy 20 a více let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Nováková Martina | Mladá Boleslav | 1992 | 01:38:22,48 |
2 | Jiránková Petra | HiSport Team | 1977 | 01:38:27,28 |
3 | Punčochářová Dita | HiSport Team | 1977 | 01:38:29,55 |
Muži 20 - 29 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Volár Jan | SK OMT | 1992 | 01:17:26,52 |
2 | Truhlář Luboš | TriSport Team | 1987 | 01:20:23,76 |
3 | Šneberger Jan | TTK Slavia VŠ Plzeň | 1982 | 01:22:23,91 |
Muži 30 - 39 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Minaříik Petr | Titan SC Zlín | 1976 | 01:19:37,51 |
2 | Kořínek Tomáš | Labe tri club | 1982 | 01:20:00,10 |
3 | Kyral Václav | HiSport | 1979 | 01:21:03,26 |
Muži 40 - 49 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Vyskočil Jan | AC Čáslav | 1973 | 01:27:51,19 |
2 | Materna Jan | CykloAdam Racing | 1971 | 01:30:21,53 |
3 | Vyskočil Jiří | TriSK České Budějovice | 1964 | 01:32:29,16 |
Muži 50 a více let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Holeček Petr | Labe Tri Club | 1959 | 01:32:52,82 |
2 | Kmuníček Miloš | Maraton Klub Kladno | 1961 | 01:32:23,08 |
3 | Širůček Jaromír | Labe Tri Club | 1962 | 01:32:21,35 |
Hobby ženy
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Stříhavková Petra | TriKlub Choceň | 1979 | 00:50:26,22 |
2 | Hurtová Petra | R 16 Team | 1985 | 01:12:01,38 |
3 | --- |
Hobby muži
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Matyáš Roman | Dexter BSK Racing | 1970 | 00:49:02,89 |
2 | Švihlík Martin | Golf Club Hostivař | 1968 | 00:49:43,16 |
3 | Simonovský Martin | 1985 | 00:51:04,79 |