Výsledky III. ročníku závodu Předbojský Triatlon 2012
Mrňousky do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Podušková Julča | Sokol Troja | 2010 | 00:01:04,7 |
2 | Podušková Klára | Sokol Troja | 2008 | 00:01:12,6 |
3 | - - - |
Mrňousci do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Pacholík Vítek | Neratovice | 2005 | 00:00:26,2 |
2 | Šimek Samuel | Předboj | 2008 | 00:00:28,6 |
3 | Melichar Lukáš | Břežany | 2006 | 00:00:30,8 |
Benjamínky 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 0,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Mišoňová Magdaléna | Sokol Veltěž | 2001 | 00:09:49,8 |
2 | Stádníková Veronika | Sencor Team | 2001 | 00:10:40,8 |
3 | Mišoňová Veronika | Sokol Veltěž | 2004 | 00:10:43,0 |
Benjamínci 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 0,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Banszel Vojtěch | SKS Praha | 2001 | 00:08:22,3 |
2 | Burian Vojtěch | SKS Praha | 2003 | 00:08:55,2 |
3 | Moudrý Petr | Tri Ski Horní Počernice | 2001 | 00:09:03,9 |
Mladší žačky 12 - 13 let
Plavání 150 m * Cyklistika 8 km * Běh 1,2 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Kotěšovcová Pavla | Hovorčovice | 2000 | 00:30:23,0 |
2 | Uxová Aneta | Beroun | 2000 | 00:31:09,5 |
3 | Vojtěchová Josefína | SKS Praha | 2001 | 00:31:34,9 |
Mladší žáci 12 - 13 let
Plavání 150 m * Cyklistika 8 km * Běh 1,2 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Burian Matěj | SKS Praha | 2000 | 00:26:35,3 |
2 | Chuchlík Jiří | Plzeň | 1999 | 00:31:56,4 |
3 | Pinta Richard | Koppa Turnov | 2000 | 00:34:28,7 |
Starší žačky 14 - 15 let
Plavání 300 m * Cyklistika 8 km * Běh 2,4 km
tohoto ročníku se nezúčastnila žádná starší žačka
Starší žáci 14 - 15 let
Plavání 300 m * Cyklistika 8 km * Běh 2,4 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Rybář Jan | TJ Slavoj Č. Brod | 1998 | 00:36:15,2 |
2 | Stádník Jakub | Sencor Team | 1998 | 00:38:37,0 |
3 | Černý Lukáš | Sokol Veltěž | 1998 | 00:42:10,1 |
Dorostenky 16 - 17 let
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
závodu se zúčastnila jedna dorostenka, která ale bohužel závod nedokončila
Dorostenci 16 - 17 let
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Sommer Vojtěch | Praha | 1996 | 00:41:47,0 |
2 | Šňupárek Vašek | 1995 | 00:49:23,7 | |
3 | Houra Tomáš | SKS Praha | 1996 | 00:50:44,9 |
Juniorky 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Skuhrová Tereza | OT SK Sportprestiž | 1994 | 01:34:12,3 |
2 | Moudrá Veronika | Praha | 1993 | 01:58:55,7 |
3 | - - - |
Junioři 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Souček Jiří | Hradištko | 1993 | 01:36:32,6 |
2 | Hartl Martin | Pardubice | 1994 | 01:42:06,0 |
3 | Kuzma Daniel | 1993 | 01:46:07,5 |
Ženy 20 a více let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Hostinská Petra | Compressport | 1982 | 01:33:45,2 |
2 | Mannová Michaela | Carla DK | 1982 | 01:34:47,4 |
3 | Příhodová Karolína | Praha | 1985 | 01:41:45,5 |
Muži 20 - 29 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Olšan Martin | Hisport team | 1987 | 01:22:38,6 |
2 | Truhlář Luboš | TriSport team | 1987 | 01:24:04,8 |
3 | Šneberger Jan | 1985 | 01:26:55,3 |
Muži 30 - 39 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Wainer Jan | Team Louny | 1976 | 01:21:08,8 |
2 | Kyral Václav | 1979 | 01:24:26,9 | |
3 | Falge Jan | Etriatlon Team | 1977 | 01:25:58,2 |
Muži 40 - 49 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo Bydliště | ročník | čas |
1 | Kindl Robert | Iron Stars Beroun | 1972 | 01:28:48,3 |
2 | Rudolf Tomáš | Struhařov | 1970 | 01:29:31,7 |
3 | Burian Ladislav | SKS Praha | 1971 | 01:31:38,2 |
Muži 50 a více let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Hampejs Jiří | Praha | 1959 | 01:35:25,6 |
2 | Laur Zbyněk | Praha | 1962 | 01:38:39,1 |
3 | Širůček Jaromír | Lab Tri Club | 1962 | 01:40:52,6 |
Hobby ženy
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Hrbková Jiřina | 1977 | 00:58:09,8 | |
2 | Mozgová Petra | Předboj | 1974 | 01:01:37,2 |
3 | Buriánová Jana | Říčany | 1972 | 01:04:03,0 |
Hobby muži
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,3 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Chaloupka Přemysl | Exit Team | 1971 | 00:45:11,7 |
2 | Matyáš Roman | 1970 | 00:51:41,6 | |
3 | Mišoň Pavel | Zdiby | 1969 | 00:54:19,4 |