Výsledky II. ročníku závodu Předbojský Triatlon 2011
Mrňousky do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Kuchařová Pavlína | Sokol Veltěž | 2005 | 00:00:23,2 |
2 | Otáhalová Verunky | HiSport Team | 2007 | 00:00:31,6 |
3 | Kuchařová Evelína | Sokol Veltěž | 2008 | 00:00:38,1 |
Mrňousci do 6 let
Plavání 0 m * Cyklistika 50 m * Běh 50 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | NohejlTomáš | Praha | 2007 | 00:00:24,6 |
2 | Verner David | 2007 | 00:00:30,5 | |
3 | Holeček Daniel | Bike Service Klecany | 2008 | 00:00:56,6 |
Benjamínky 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 500 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Kotěšovcová Pavla | Tri Ski Horní Počernice | 2001 | 00:10:05,7 |
2 | - - - | |||
3 | - - - |
Benjamínci 7 - 11 let
Plavání 50 m * Cyklistika 2,5 km * Běh 500 m
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Banszel Vojtěch | SK Slavia Praha | 2001 | 00:08:44,9 |
2 | Lhotka Michal | 2000 | 00:11:51,5 | |
3 | Guryča Šimon | 2000 | 00:12:23,2 |
Mladší žačky 12 - 13 let, Mladší žáci 12 - 13 let
Plavání 200 m * Cyklistika 8 km * Běh 1,2 km
tohoto ročníku se nezúčastnila žádná mladší žačka ani mladší žák
Starší žačky 14 - 15 let
Plavání 400 m * Cyklistika 10 km * Běh 2,4 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Vachulková Štěpánka | TT Krušnoman Litvínov | 1996 | 00:29:05,7 |
2 | Kotěšovcová Anna | Tri Ski Horní Počernice | 1996 | 00:31:01,7 |
3 | Pelešková Gabriela | TT Krušnoman Litvínov | 1996 | 00:32:27,3 |
Starší žáci 14 - 15 let
Plavání 400 m * Cyklistika 10 km * Běh 2,4 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Sommer Vojtěch | SK Slavia Praha | 1996 | 00:25:50,4 |
2 | Houra Tomáš | SK Slávia Praha | 1996 | 00:28:20,3 |
3 | Válek Robert | ASPV Veltrusy | 1997 | 00:34:18,4 |
Dorostenky a Dorostenci 16 - 17 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
tohoto ročníku se nezúčastnila žádná dorostenka ani dorostenec
Juniorky 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Vachulková Petra | TT Krušnoman Litvínov | 1993 | 01:30:55,4 |
2 | Olšová Veronika | Tri Ski Horní Počernice | 1993 | 01:52:42,0 |
3 | - - - |
Junioři 18 - 19 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Walter Jan | Tri Ski Horní Počernice | 1992 | 01:32:11,4 |
2 | - - - | |||
3 | - - - |
Ženy 20 let a více
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Hostinská Petra | VSK FTVS Praha | 1982 | 01:31:39,6 |
2 | Vančurová Radka | HiSport Team | 1983 | 01:39:29,2 |
3 | Pasevová Lucie | TJ Slavia Chomutov | 1991 | 01:50:31,1 |
Muži 20 - 29 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Mika Tomáš | Etriatlon Team | 1987 | 01:20:44,6 |
2 | Andrš Martin | Tri Ski Horní Počernice | 1988 | 01:23:17,1 |
3 | Truhlář Luboš | Kralupy nad Vltavou | 1987 | 01:28:48,4 |
Muži 30 - 39 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Brynda Jaroslav | Tri Star Kučera | 1977 | 01:16:55,4 |
2 | Wainer Jan | Team Louny | 1976 | 01:17:18,2 |
3 | Rexa Martin | Kerda Sport | 1979 | 01:21:10,0 |
Muži 40 - 49 let
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Maršík Petr | TJ Slavoj Čáslav | 1971 | 01:35:25,2 |
2 | Fiala Aleš | SK Slavia Praha | 1966 | 01:36:52,7 |
3 | Šůs Jaroslav | Novis TK Praha | 1965 | 01:40:00,5 |
Muži 50 let a více
Plavání 750 m * Cyklistika 28 km * Běh 7,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Kašpárek Pavel | OMT Pardubice | 1961 | 01:24:02,0 |
2 | Kočovský Miroslav | SK Slavia Praha | 1961 | 01:30:40,7 |
3 | Kašpárek Petr | OMT Pardubice | 1959 | 01:36:11,3 |
Štafety
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Bike Service Klecany | Klecany | 00:39:14,4 | |
2 | Sokol Veltěž "B" | Zdiby | 00:39:25,3 | |
3 | Bike Team Kralupy | Praha | 00:40:10,6 |
Hobby ženy
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Brandová Petra | OMT Pardubice | 1996 | 00:54:12,5 |
2 | Vernerová Lenka | 1976 | 01:07:07,1 | |
3 | Sušánková Aneta | Točenští Chrti | 1997 | 01:08:50,7 |
Hobby muži
Plavání 375 m * Cyklistika 14 km * Běh 2,5 km
Pořadí | Příjmení a Jméno | Oddíl nebo bydliště | ročník | čas |
1 | Poduška Patrik | Sokol Trója | 1976 | 00:53:37,1 |
2 | Nykodým Ondřej | Hradec Králové | 1988 | 00:54:33,6 |
3 | Verner Jan | 1972 | 00:56:11,9 |